Příslušenství k sekčním vratům

 Ke garážovým vratům je možné dodat - pohony vrat, dálkové ovladače, přijímače, jednotlivé komponenty k vratům, vratová těsnění, apod.

ELEKTICKÉ POHONY:
Prislusenstvi_pohony    Pohony k sekčním garážovým vratům dodáváme od profesionálních výrobců BENINCA, MARANTEC a NICE.

Tyto pohony jsou vhodné pro všechny typy vrat a vyznačují se spolehlivostí a celou řadou dalších funkcí.

   Pohony vrat je možné dodávat s dálkovým ovládáním a případně i ovládáním místním - ovládací tlačítko, klíčový spínač
nebo kódovací klávesnice. Samozřejmostí je možnost nouzového ovládání v případě výpadku elektrického proudu. 
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ:
Dalkovy-ovladac

     Vstupní boční dveře jsou vyráběny ve stejném designu jako garážová vrata a společně vytvářejí stylový a kompletně působící prvek na fasádě budovy. Povrch dveří závisí na zvoleném designu - hladký panel, středová drážka, lamela, kazeta a V-profil.

     Křídlo dveří se skládá z rámu zhotoveného z jednokomorových hliníkových profilů a z jednotlivých panelů vyplněných polyuretanovou pěnou o tloušťce 40 mm. Jedná se o dveře se zárubní, zabudovaným zámkem a cylindrickou vložkou. Dveře je možné dodat v pravém nebo levém provedení a montují se do otvoru s otevíráním směrem ven. 

INTEGROVANÉ DVEŘE:
Dvere_big   Integrované průchozí dveře jsou vsazeny do hliníkového rámu, který může být vyroben i z daného odstínu garážových vrat. Dveře jsou standartně vybaveny klikou a zámkem, za příplatek je možné nechat dodělat samozavírač a elektromagnetické jištění dveří.

   Velkou výhodou integrovaných dveří je extra nízký prah už od 25 mm! Vstupní dveře lze použít pro ručně i stropním pohonem obládaná sekční garážová vrata. Dveře je možné dodat v pravém nebo levém provedení a montují se do otvoru s otevíráním směrem ven. 

KAZETOVÉ OKNO:
Kazetove-okno